3D reklama

V kombinácii s machom je dnes štýlová

Priestorová reklama, ktorá vašej firme zabezpečí vysokú úroveň prezentácie, výnimočný efekt a pútavosť.

Táto atraktívna forma je využívaná a zákazníkmi vyhľadávaná čoraz častejšie. Prilákaním viacerých pohľadov na vaše logo alebo názov firmy prilákate aj viacero zákazníkov priamo k vám. Pre ešte väčšiu efektívnosť je možné logo či názov firmy nasvietiť reflektormi alebo podsvietiť LED diódami. 3D nápisy, logá, dekorácie, čísla domov a mnoho ďalších vyrábame s viacerých materiálov, v závislosti od potrieb a preferencií zákazníka a je možné ich upraviť presne podľa vašich predstáv. Realizácie z machov sa musia udržiavať mimo priameho slnečného žiarenia (aby sa zabránilo vyblednutiu) a neumiestňujeme ich v mieste, kde by ich mohla poškodiť voda.


Písmená alebo časti loga možno montovať jednotlivo, nepotrebujú žiadne konštrukcie, ktoré by mohli pôsobiť rušivo a kazili by celkový dojem. Samostatné písmená vytvárajú kontrast s pozadím, a tak zaručujú dokonalý výsledný efekt. Aplikujú sa priamo na stenu alebo v prípade podsvietenej reklamy na špeciálne úchytky, ktoré vďaka odsadeniu od budovy poskytnú priestor pre efektné LED diódy.

Vytvoríme Vám dizajn presne na mieru, podľa vašich požiadaviek a za skvelú cenu.

 

 

Materiály:

Pri samotnej výrobe firemných 3D log používame rôzne druhy materiálov, ktoré vám v skratke popíšeme.

Styrodur – tvrdený polystyrén

Polystyrén s hladkým povrchom, ktorý je vďaka cenovej dostupnosti mimoriadne vyhľadávaným materiálom. Je možné ho povrchovo upravovať fasádnymi farbami, ktoré predĺžia jeho životnosť. Pre väčšie zvýraznenie ho môžeme nasvietiť lampami.

Plastová PVC doska

PVC doska sa vyznačuje tvrdosťou a ľahkosťou, vďaka čomu je možné uchytávať písmená aj lepením a zároveň nepoškodiť povrch steny.

Plexisklo

Plexisklo je obľúbené najmä vďaka svojmu vzhľadu. Svojim leskom ľahko priťahuje pozornosť. Máme ho k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach. K plexisklu je vhodné vybrať aj pekné podsvietenie LED diódami. Vďaka tomu pôsobí ešte honosnejšie a atraktívnejšie.

Obohaťte svoj firemný priestor silou rastlín. Kontakt s rastlinami má preukázateľný obnovujúci účinok na ľudského ducha.
Živé steny z rastlín majú nevýhodu, že rastú a menia sa v ročných obdobiach. Tak sa mení aj vzhľad vašej živej steny.
Naším cieľom je vytvoriť prírodnú inštaláciu, ktorá je zaujímavá a krásna počas všetkých ročných období.


Chcem 3D Reklamu

Obohaťte váš firemný priestor silou rastlín. Kontakt s rastlinami má preukázateľný obnovujúci účinok na ľudského ducha.