3D reklama

Reklama v kombinácii s machom je dnes štýlová

Vylepšite si imidž svojej značky prirodzeným logom a logom machu a rastlín. Konzervované a 100% prírodné rastliny sa používajú na vytvorenie niečoho špeciálneho. Tentoraz hovoríme o ekologicky zelených logách, ktoré môžu mať rôzny tvar, veľkosť alebo dokonca materiál.

Wow reklama vašej firme zabezpečí vysokú úroveň prezentácie, výnimočný efekt a pútavosť.

Táto atraktívna forma je využívaná a zákazníkmi vyhľadávaná čoraz častejšie. Prilákaním viacerých pohľadov na vaše logo alebo názov firmy prilákate aj viacero zákazníkov priamo k vám.

Písmená alebo časti loga možno montovať jednotlivo, nepotrebujú žiadne konštrukcie, ktoré by mohli pôsobiť rušivo a kazili by celkový dojem. Samostatné písmená vytvárajú kontrast s pozadím, a tak zaručujú dokonalý výsledný efekt. Aplikujú sa priamo na stenu alebo v prípade podsvietenej reklamy na špeciálne úchytky, ktoré vďaka odsadeniu od budovy poskytnú priestor pre efektné LED diódy.

Vytvoríme Vám dizajn presne na mieru, podľa vašich požiadaviek a za skvelú cenu.

Pre ešte väčšiu efektívnosť je možné logo či názov firmy nasvietiť reflektormi alebo podsvietiť LED diódami. 3D nápisy, logá, dekorácie, čísla domov a mnoho ďalších vyrábame s viacerých materiálov, v závislosti od potrieb a preferencií zákazníka a je možné ich upraviť presne podľa vašich predstáv. Realizácie z machov sa musia udržiavať mimo priameho slnečného žiarenia (aby sa zabránilo vyblednutiu) a neumiestňujeme ich v mieste, kde by ich mohla poškodiť voda.

Materiály:

Pri samotnej výrobe firemných 3D log používame rôzne druhy materiálov, ktoré vám v skratke popíšeme.

Styrodur – tvrdený polystyrén

 

Polystyrén s hladkým povrchom, ktorý je vďaka cenovej dostupnosti mimoriadne vyhľadávaným materiálom. Je možné ho povrchovo upravovať fasádnymi farbami, ktoré predĺžia jeho životnosť. Pre väčšie zvýraznenie ho môžeme nasvietiť lampami.

Plexisklo

 

Plexisklo je obľúbené najmä vďaka svojmu vzhľadu. Svojim leskom ľahko priťahuje pozornosť. Máme ho k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach. K plexisklu je vhodné vybrať aj pekné podsvietenie LED diódami. Vďaka tomu pôsobí ešte honosnejšie a atraktívnejšie.

Plastové PVC

 

PVC doska sa vyznačuje tvrdosťou a ľahkosťou, vďaka čomu je možné uchytávať písmená aj lepením a zároveň nepoškodiť povrch steny. Materiál je pružný, univerzálny, veľmi dobre opracovateľný, jednoducho sa reže tradičnými nástrojmi a zariadeniami.

Hliník

 

Materiál s dlhodobou životnosťou, kovovým vzhľadom a dobrými vlastnosťami pre gravírovanie. Hliník je veľmi odolné riešenie. Vaše logo a text použité na hliníku aby ste udržali vaše logo krásne po celé roky. Poťah má pekný lesk, vďaka čomu okamžite reklamná tabuľa vynikne.

Obohaťte svoj firemný priestor silou rastlín. Kontakt s rastlinami má preukázateľný obnovujúci účinok na ľudského ducha.
Živé steny z rastlín majú nevýhodu, že rastú a menia sa v ročných obdobiach. Tak sa mení aj vzhľad vašej živej steny.
Naším cieľom je vytvoriť prírodnú inštaláciu, ktorá je zaujímavá a krásna počas všetkých ročných období.

machove obrazy steny mosslife
machove obrazy steny mosslife
machove obrazy steny mosslife
vlastne logo s machom