KRÁSNE BÝVANIE V ROVINKE

Nadštandardné domy v Rovinke sú výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú útulné a pokojné bývanie na vysokej úrovni. Obec Rovinka sa nachádza v juhozápadnej časti Slovenska na Podunajskej rovine (súčasť Podunajskej nížiny).

Náš partner Residence Reality je zameraný predovšetkým na ponuku vlastných nehnuteľností v projektoch spoločností Maguires Real Estate, s.r.o. a MR HOUSES s.r.o., ktoré sa venujú developerskej činnosti už od roku 2008, pričom najväčší dôraz je kladený práve na dlhodobú spokojnosť klienta, o čom svedčia aj dlhoročné výborné referencie.

ROVINKA PRI HRÁDZI
ROVINKA RESIDENCE

V súčasnosti majú dokončené dva prekrásne domové projekty, ROVINKA RESIDENCE (web) a ROVINKA PRI HRÁDZI (web). V oboch je v ponuke ešte niekoľko voľných bytov. Domy spĺňajú všetky atribúty moderného bývania, kvalitné materiály, veľké okná vo všetkých miestnostiach, predpríprava na krb, klimatizáciu, optické pripojenie od ORANGE, plynová prípojka a teplovodné podlahové vykurovanie ako aj výborná lokalita v tichej časti Rovinky je samozrejmosťou.

V okolí je dobrá občianska vybavenosť vrátane, školy, škôlky, detského ihriska, potravín, drogérie, reštaurácie, autobusu, v dostupnosti sú jazerá Košariská, hrádza a veľké wellness centrum X-Bionic v Šamoríne.

Všetky projekty sú nového štýlu rodinného bývania, prispôsobené individuálnym potrebám a požiadavkám jednotlivých klientov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi uponáhľaným rýchlym životným štýlom mesta a súkromím bývania v pokojnej lokalite mimo veľkomesta, ale zároveň na skok od centra Bratislavy. 

Residence Reality kladie dôraz práve na individuálne požiadavky každého klienta, radi Vám pomôžeme nájsť pre Vás ideálne spokojné bývanie a veríme, že ak ste sa rozhodli bývať v spolupráci s Residence Reality, Vaše rozhodnutie určite neoľutujete.

ROVINKA PRI HRÁDZI

Interiér týchto krásnych domov navrhuje @mia.marko.interiors