Machové steny

Mach je prírodný produkt, ktorý možno použiť v akomkoľvek interiéri. Aj na miestach, kde nie je denné svetlo. O machovú stenu sa nestaráte, nepolievate ju. Nepotrebuje denné svetlo.

Machová stena má dlhú životnosť, pretože mach je impregnovaný ekologickým glycerínom, ktorý zabezpečuje, že mach sa stáva pružný, odpudzujúci prach a nehorľavý.

Čerstvá farebnosť je zachovaná vďaka potravinárskemu farbivu, stena je teda bez následných nákladov, čím vytvára skvelý kúsok prírody pre váš každodenný život vo vašom interiéri.

Stena sa dá využiť rôznymi spôsobmi, napríklad na skrášlenie spální, jedálne, kuchyne alebo na transformáciu nudných konferenčných miestností. Spojením s firemným logom sa dá skvelo použiť na vstupnej recepcii alebo v čakárni. Možností je mnoho.

Machové obrazy

Stabilizované lesné rastliny, ako aj mach, majú svoje miesto na stenách v dnešnom modernom interiéri. Prinášajú prirodzenosť a útulnú prírodnú atmosféru do každého prostredia.

Obrazmi môžeme pokryť kúsok steny a vytvoriť prirodzený pocit. Machové obrazy vždy vytvárame na mieru, podľa požiadaviek klienta. Mach nielen vyzerá krásne, ale prispieva aj k akustike priestoru.

Obrazy vieme skombinovať machmi a stabilizovanými rastlinami ako napríklad papraď, listy, palmy, trávy a iné.

Do obrazu vieme zakomponovať vaše firemné logo, slogan alebo nápis. To všetko vieme doplniť o LED osvetlenie.

 

Radi Vám v tom poradíme a vytvoríme jedinečný dizajn.

Moderný biofílny dizajn rastlín v interiéri vychádza z poznatkov vedeckého výskumu o vplyve rastlín na človeka a jeho prostredie. V nových budovách je dôležitým prvkom k opatreniam proti syndrómu nezdravých budov. Nie je to len dizajnové umiestnenie rastlín na určité miesta.

Je to premyslená tvorba rastlinných diel tak, aby v maximálnej miere ovplyvňovali všetky životné funkcie človeka. Človek má prirodzenú túžbu žiť v priaznivom vzťahu s prírodou.