Machové steny

Mach je prírodný produkt, ktorý možno použiť v akomkoľvek interiéri. Aj na miestach, kde nie je denné svetlo. Machová stena má dlhú životnosť, lebo mach je impregnovaný ekologickým glycerínom, ktorý zabezpečuje, že mach sa stáva pružný, odpudzujúci prach a nehorľavý. O machovú stenu sa nestaráte, nepolievate ju. Po niekoľkých rokoch je možné mach opäť nafarbiť priamo na stene.


Machové obrazy

Obrazmi môžeme pokryť kúsok steny a vytvoriť prirodzený pocit. Machové obrazy vždy vytvárame na mieru, podľa požiadaviek klienta. Mach nielen vyzerá krásne, ale prispieva aj k akustike priestoru. Obrazy vieme skombinovať machmi a stabilizovanými rastlinami ako napríklad papraď, eucaliptus a iné. Do obrazu vieme zakomponovať vaše firemné logo, slogan alebo nápis. Radi Vám v tom poradíme a vytvoríme jedinečný dizajn.


Moderný biofílny dizajn rastlín v interiéri vychádza z poznatkov vedeckého výskumu o vplyve rastlín na človeka a jeho prostredie. V nových budovách je dôležitým prvkom k opatreniam proti syndrómu nezdravých budov. Nie je to len dizajnové umiestnenie rastlín na určité miesta.

Je to premyslená tvorba rastlinných diel tak, aby v maximálnej miere ovplyvňovali všetky životné funkcie človeka. Človek má prirodzenú túžbu žiť v priaznivom vzťahu s prírodou.