Online dizajnér

Online dizajnér MossLife má pomôcť klientom navrhnúť si vlastný dizajn ich skutočného interiéru, prípadne obrazu, steny.

Stačí odfotiť mobilom Váš interér, ak sa dá vodorovne a priamo. Ak sa nedá tak sa dá dizajn vytvoriť aj bočného pohľadu, na to však treba viac zručnosť a zaberie to viac času. Fotografia interiéru sa dá nahrať kliknutím na Pridať obrázok. Obrázok by sa mal automaticky prispôsobiť v pracovnej ploche dizajnéru. Potom kliknutím na Vložiť rastlinu môžete začať tvoriť Vás vlastný dizajn.

Náhľad otvoríte kliknutím na tlačidlo Náhľad v ľavom hornom rohu. Zavretie náhľadu funguje kliknutím na X v pravom hornom rohu stránky náhľadu. Pozor! Ak kliknete na tlačidlo spať alebo refresh váš dizajn sa neuloží. Uloženie prebehne kliknutím na tlačidlo Uložiť v ľavom hornom rohu.  Uložený návrh otvoríte kliknutím na tlačidlo Načítať v pravom hornom rohu.

Hotový návrh môžete stiahnuť kliknutím na tlačidlo Stiahnuť v ľavom hornom rohu a zaslať cez Whatsapp alebo emailom info@mosslife.eu

Upozornenie: Vaša IP adresa a informácie sa ukladajú.

Ak na mobile, tablete, pri nahrávaní ukáže hlásenie Chyba, skúste editor v počítači. Fotografia môže mať formát .JFIF alebo iné. Musí byť .JPEG a .PNG.