Rámy na stenu BioMontage

BioMontage je naším najnovším príspevkom k opätovnému pripojeniu ľudí k prírodnému prostrediu z ktorého sme sa vyvinuli. Použitím ľahkých rámov, ktoré sa ľahko montujú na steny a vyplnením rámov prírodnými materiálmi. BioMontage ponúka nekonečný počet dizajnových možností, z ktorých všetky obsahujú krásne a bez údržbové prírodné materiály. Dvojdielne, patentované rámčeky sa ľahko zapínajú a odpínajú, obsah rámov sa môže meniť tak často, ako je to potrebné.

Naše akustické machové panely sú vyrobené zo stabilizovaného machu, ktorý rastie v severoeurópskych lesoch. Zber sa vykonáva ručne, s ohľadom na rastlinu a jej okolie. Tento mach má veľmi akustické útlmové vlastnosti, ktoré pomáhajú zachytiť viac ako 90% stredných a vysokých frekvencií (hlasových frekvencií). Panely vyhovujú norme požiarnej odolnosti EN-13501-01 triedy B.

 

Rámy BioMontage sú k dispozícii v 3 veľkostiach:

     122 x 61 cm
     61 x 61 cm
     30,5 x 61 cm

Rámy je možné pripevniť k stene pomocou chrbta. Potom vložíme prírodný materiál do rámčeka a zatvoríme rám. Rámy môžu byť vyplnené machom, kôrou alebo kameňom. Mach je k dispozícii v troch farbách, kameň v dvoch farbách. Vložiť sa samozrejme dá aj iný mach alebo rastliny. Záleží na požiadavkách klienta. Všetky možnosti sú zobrazené na obrázkoch. Samozrejme vám radi poradíme o vhodnom a kreatívnom riešení vášho interiéru.

Naša kôra pochádza z druhu žltý topoľ, ktorý pochádza z oblasti Appalachian Hardwood (AHR) vo východných Spojených štátoch.

Naše panely z ľahkého kameňa sú vyrobené z kombinácie prírodného kameňa a živice, čo z nich robí ľahšie a zvládnuteľnejšie materiály ako surové kamenné panely. Dosiahli sme dva veľmi prirodzené vzhľady s povrchovou úpravou Prériová Hnedá a Horská Sivá.