3d reklama mosslife s machom na mieru

Nápisy a motívy firemného dizajnu vyrobené z prírodného machu sú trendom popri klasických machových stenách a machových obrazoch. Prirodzené, bez potreby údržby. Pri odporúčanej vlhkosti 40 % až 60 % nie je potrebné žiadne svetlo, ani polievanie. Požiarna odolnosť B1. Písmená a logá integrované ako motívy do machovej steny alebo akékoľvek individuálne riešenie.

Vylepšite si imidž svojej značky prirodzeným logom a logom machu a rastlín. Konzervované a 100% prírodné rastliny sa používajú na vytvorenie niečoho špeciálneho. Tentoraz hovoríme o ekologicky zelených logách, ktoré môžu mať rôzny tvar, veľkosť alebo dokonca materiál.

Wow reklama vašej firme zabezpečí vysokú úroveň prezentácie, výnimočný efekt a pútavosť. Reklama v kombinácii s machom je dnes štýlová.

Táto atraktívna forma je využívaná a zákazníkmi vyhľadávaná čoraz častejšie. Prilákaním viacerých pohľadov na vaše logo alebo názov firmy prilákate aj viacero zákazníkov priamo k vám.

Machové obrazy a steny, machový obraz, stena
Machové obrazy a steny, machový obraz, stena

Písmená alebo časti loga možno montovať jednotlivo, nepotrebujú žiadne konštrukcie, ktoré by mohli pôsobiť rušivo a kazili by celkový dojem. Samostatné písmená vytvárajú kontrast s pozadím, a tak zaručujú dokonalý výsledný efekt. Aplikujú sa priamo na stenu alebo v prípade podsvietenej reklamy na špeciálne úchytky, ktoré vďaka odsadeniu od budovy poskytnú priestor pre efektné LED diódy.

Vytvoríme Vám dizajn presne na mieru, podľa vašich požiadaviek a za skvelú cenu.

Pre ešte väčšiu efektívnosť je možné logo či názov firmy nasvietiť reflektormi alebo podsvietiť LED diódami. 3D nápisy, logá, dekorácie, čísla domov a mnoho ďalších vyrábame s viacerých materiálov, v závislosti od potrieb a preferencií zákazníka a je možné ich upraviť presne podľa vašich predstáv. Realizácie z machov sa musia udržiavať mimo priameho slnečného žiarenia (aby sa zabránilo vyblednutiu) a neumiestňujeme ich v mieste, kde by ich mohla poškodiť voda.

Pri samotnej výrobe firemných 3D log používame rôzne druhy materiálov:

Styrodur – tvrdený polystyrén

Polystyrén s hladkým povrchom, ktorý je vďaka cenovej dostupnosti mimoriadne vyhľadávaným materiálom. Je možné ho povrchovo upravovať fasádnymi farbami, ktoré predĺžia jeho životnosť. Pre väčšie zvýraznenie ho môžeme nasvietiť lampami.

Plexisklo

Plexisklo je obľúbené najmä vďaka svojmu vzhľadu. Svojim leskom ľahko priťahuje pozornosť. Máme ho k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach. K plexisklu je vhodné vybrať aj pekné podsvietenie LED diódami. Vďaka tomu pôsobí ešte honosnejšie a atraktívnejšie.

Plastové PVC

PVC doska sa vyznačuje tvrdosťou a ľahkosťou, vďaka čomu je možné uchytávať písmená aj lepením a zároveň nepoškodiť povrch steny. Materiál je pružný, univerzálny, veľmi dobre opracovateľný, jednoducho sa reže tradičnými nástrojmi a zariadeniami.

Plastové PVC

PVC doska sa vyznačuje tvrdosťou a ľahkosťou, vďaka čomu je možné uchytávať písmená aj lepením a zároveň nepoškodiť povrch steny. Materiál je pružný, univerzálny, veľmi dobre opracovateľný, jednoducho sa reže tradičnými nástrojmi a zariadeniami.

MOBILNÁ MACHOVÁ STENA

Ako zaujať?
Mobilné steny a rozdeľovače miestností je možné aplikovať v akomkoľvek prostredí, vytvárajú špeciálny a jedinečný dizajn. Mobilné machové steny a rozdeľovače miestnosti, ktoré vyrábame, sú jedinečne a krásne.

Každý jeden vyrobený produkt je jediný na svete. Ide o veľmi funkčný produkt, ktorý môže zmeniť váš domov, kanceláriu, reštauráciu alebo akúkoľvek inú miestnosť na prírodné, upokojujúce a pútavejšie miesto. Stojan je plne rozoberateľný, určený aj na prepravu. Možnosť pridania LED osvetlenia.

Možnosti sú takmer neobmedzené.
Vyrobiť sa dá prakticky akýkoľvek rozmer a ten najúžasnejší dizajn.
Poskytujeme vám možnosť vybrať si mach, ktorý je úplne prirodzený alebo ekologicky zafarbený (je k dispozícii veľa farieb). Okrem toho môžeme pridať mnoho rôznych lesných rastlín, aby sa stena stala ekologickejšou a tropickejšou. Mach a rastliny sú stabilizované, bezúdržbové (nepolievajú sa) a krásne po dobu viac ako 5 rokov.

Hľadáte inšpiráciu a dobre vyzerajúci dizajn? Prezrite si našu galériu a pre ďalšie podrobnosti nás kontaktujte e-mailom.

Machové obrazy a steny, machový obraz, stena
kvalitný machový obraz stena mosslife