Machové steny

Mach je prírodný produkt, ktorý možno použiť v akomkoľvek interiéri. Aj na miestach, kde nie je denné svetlo. O machovú stenu sa nestaráte, nepolievate ju. Nepotrebuje denné svetlo.

Machová stena má dlhú životnosť, pretože mach je impregnovaný ekologickým glycerínom, ktorý zabezpečuje, že mach sa stáva pružný, odpudzujúci prach a nehorľavý.

Čerstvá farebnosť je zachovaná vďaka potravinárskemu farbivu, stena je teda bez následných nákladov, čím vytvára skvelý kúsok prírody pre váš každodenný život vo vašom interiéri.

Stena sa dá využiť rôznymi spôsobmi, napríklad na skrášlenie spální, jedálne, kuchyne alebo na transformáciu nudných konferenčných miestností. Spojením s firemným logom sa dá skvelo použiť na vstupnej recepcii alebo v čakárni. Možností je mnoho.

Machové obrazy a steny, machový obraz, stena
mosslife machové steny

Väčšina z nás by mohla mať úžitok z väčšieho prístupu k prírode. Keď však žijeme a pracujeme v modernom svete a meste, prístup k prírode môže byť tiež veľmi ťažký. Tí, ktorí trávia väčšinu svojho času v mestských oblastiach, môžu zistiť, že ich život a čas uteká rýchlo, neprídu takmer vôbec do kontaktu s prírodou. Je to škoda, pretože moderný životný štýl nám bráni v prístupe k jednému z najsilnejších stimulátorov nálady na planéte, ako aj k prostriedkom na podporu koncentrácie a zvýšenie produktivity.

Moderný biofílny dizajn rastlín v interiéri vychádza z poznatkov vedeckého výskumu o vplyve rastlín na človeka a jeho prostredie. V nových budovách je dôležitým prvkom k opatreniam proti syndrómu nezdravých budov. Nie je to len dizajnové umiestnenie rastlín na určité miesta.

Je to premyslená tvorba rastlinných diel tak, aby v maximálnej miere ovplyvňovali všetky životné funkcie človeka. Človek má prirodzenú túžbu žiť v priaznivom vzťahu s prírodou.